Запит до Гореницької сільської ради

Слава Пуригін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Детальну інформацію по видаткам Гореницької сільської ради про заробітні плати і премії співробітників за 2019 рік. Розмір зарплат і премій прошу вказати окремо, помісячно та з зазначенням прізвищ та посад отримувача виплат.

2) Детальну інформацію по виплаті матеріальної допомоги населенню, з зазначенням ПІП, дати, суми виплати, та причини виплати такої допомоги.

3) Всі документи (накази, розпорядження, рішення тощо) , якими керується Гореницька сільська рада при нарахуванні премій співробітникам та інших доплат до посадкового окладу.

4) Всі накази на преміювання співробітників Гореницької сільської ради починаючи з 01.01.2019 року по останній закритий період на момент складання відповіді на запит (тобто включаючи травень 2020 року).

5) Детальну інформацію про отримання та використання коштів Гореницькою сільською радою за 2019 рік, в тому числі виплати заробітних плат, премій, соціальної допомоги працівникам та соціальної допомоги мешканцям села. .

З повагою,

Слава Пуригін

Гореничі-сільська рада,

1 Attachment

Доброго дня.
Прошу повідомити про отримання.
Дякую.

Гореничі-сільська рада,

1 Attachment

Доброго дня.
Прошу повідомити про отримання.
Дякую.