Рішення на передачу в користування приміщень ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію рішення, яким затверджено передачу приміщень Комунального підприємства «Обухівський міський Інклюзивно-ресурсний центр» в користування в 2019р.
2. На підставі чого, на яких умовах і яким організаціям відбувалась ця передача приміщень ІРЦ в користування?

З повагою,

Елена

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,

1 Attachment

Доброго дня!

Судячі з некомпетентної відповіді керівника відділу освіти хочу зазначити, що
1.Всі постанови, накази носять виключно рекомендаційний характер, тобто необов‘язкові до виконання!!!
2.відділ освіти є виконавчим органом, а не законодавчим тож не має права нічого вирішувати!!!!
3. Військовий стан вводить певні обмеження конституційних прав і свобод( а конкретніше МОЖЕ обмежувати права і свободи передбачені ст. 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 Конституції України)і жодним словом там не йдеться про обмеження в праві на доступ до публічної інформації!!!
4. Посилаючись на постанову КМУ №252(зі змінами) керівник відділу освіти плутається у термінах бо там йдеться про опрелюднення, тобто виставлення на сайті або публікування в газеті!!!
5. ІРЦ -не є закладом освіти, жодних освітніх послуг ІРЦ не надає, в моєму запиті не запитуєця інфо про графік роботи або наявність чи відсутність укриття!!!
Тож враховуючи вище наведене чекаю на змістовну відповідь на мої запити!!!
В разі не надання , запитуваної мною інформації або надання неповної інформації,я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Елена

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,

1 Attachment

Доброго дня!
Відповідно до змін внесених до постанови КМУ №252
Від 8.11.2022р. Більше на неї посилатись і приховувати запитувану мною інформацію не маєте права і вразі не не надання цієї інфо буду вимушена звернутись із заявою і скаргами у відповідні органи і до Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини
З повагою,

Елена