Про полігон твердих побутових відходів (сміттєзвалище)

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи перебуває у власності територіальної громади міста Бориспіль полігон твердих побутових відходів (сміттєзвалище) та надати копії документів, зокрема:
1.1.) копію відповідного рішення органу влади про його створення (утворення, організацію).
В разі неможливості надати копію такого рішення (давність прийняття і т.п.) надати реквізити документу, а саме: ким та коли прийнято, вказавши дату та номер, за наявності повідомити назву (наприклад: "Про утворення Бориспільського міського полігону твердих побутових відходів).

2) Вказати яка юридична особа є балансоутримувачем полігону ТПВ (назву юридичної особи, код ЄДРПОУ, ким та коли прийнято рішення про передачу на баланс та реквізити відповідного рішення: номер, дату прийняття, назву органу, який його прийняв) та надати копію відповідного рішення;

3) надати інформацію про те, яка посадова особа Бориспільської міської ради (далі _ БМР) та/або її виконавчого комітету є відповідальною за полігон ТПВ (П.І.Б., посада особи), реквізити відповідного рішення та надати копію цього рішення. За наявності надати копію посадової інструкції особи, відповідальної за полігон ТПВ від БМР;

4) надати інформацію про те, чи охороняється полігон ТПВ БМР;

5) надати інформацію про те, яким чином контролюється завезення сміття на полігон ТПВ БМР;

6) про випадки несанкціонованого завезення та розвантаження відходів, які утворені за межами БМР (з інших регіонів України) - повідомити про те, коли саме були зафіксовані такі випадки, належність відповідних відходів конкретним територіальним одиницям України (наприклад з м. Львів, 12.02.2020, завезено 100 м.куб. ТПВ), а також які заходи були вжиті БМР та/або балансоутримувачем по факту завезення та які заходи вжито з метою унеможливлення в подальшому.

7) чи укладалися договори на завезення та захоронення ТПВ на полігон ТПВ БМР зі Львівською міською радою або підприємствами, які вивозили сміття безпосередньо з міста Львів у 2019 та 2020 рр.

8) чи зареєстроване право власності на земельну (земельні) ділянку на які розміщений полігон ТПВ БМР.

В разі, якщо БМР не має у свої власності полігон ТПВ повідомити про те, куди вивозиться сміття з міста (назву полігону) та перенаправити цей запит за належністю відповідному органу (можливо сільській, селищній раді), яка є власником відповідного полігону.

З повагою,
Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради, Бориспільська міська рада

1 Attachment

www.borispol-rada.gov.ua
E-mail [email address]

-- реклама -----------------------------------------------------------
Парфюмерный гардероб. Как правильно подобрать аромат?
http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...