Наявність переможця тендеру на вивіз ТПВ смт Іванків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Артем Гордєєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Артем Гордєєв

Добрий день!
Законом України "Про доступ до публічної інформації" визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
Статтею 19 зазначеного Закону визначені наступні вимоги : "Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Письмовий запит подається в довільній формі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
чи наявний виконавець послуг по вивезенню твердих побутових відходів (ТПВ) з об’єктів, що знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський район, смт Іванків, вул. Проскури, буд.14? Якщо так, то прохання надати найменування такого виконавця послуг, код ЄДРПОУ (у разі якщо такий виконавець юридична особа) та контактні дані. Крім того, прохання в такому разі надати копію рішення селищної чи районної ради про введення в дію протоколу засідання конкурсної комісії.
Дякую!
Артем Гордєєв
067 405 74 73

Іванківська селищна рада,

1 Attachment

--
З повагою,Іванківська селищна рада