Донорство

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПОВТОРНО прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 9 Закону України "Про донорство крові та її компонентів" в день давання крові та (або) її компонентів донор забезпечується безкоштовними сніданком та обідом за рахунок коштів закладу охорони здоров’я, що здійснює взяття у донора крові та (або) її компонентів. У разі неможливості забезпечення таким харчуванням відповідний заклад охорони здоров’я має відшкодувати донору готівкову вартість відповідних наборів харчування.

Враховуючи зазначене, прошу надати інформацію чому Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «Охматдит» МОЗ України на виконується вищезазначений Закон та наразі не здійснюється забезпечення донорів безкоштовними харчовими наборами за рахунок коштів закладу охорони здоров’я (а не волонтерів), а також копії:
- затвердженого кошторису НДСЛ "Охматдит" МОЗ України на 2020 рік;
- розрахунків, які обґрунтовують показники видатків бюджету на 2020 рік;
- звітів за формами № 2, 4, 7 (станом на останню звітну дату).

Звертаю увагу, що зазначені вище документи є в наявності МОЗу як головного розпорядника бюджетних коштів і перенаправлення запиту до НДСЛ "Охматдит" є безпідставним.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Ігор

5 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Необходимый минимум: 5 beauty-товаров,
с которыми ваша осень станет особенной https://bit.ly/2IbSrpX